Já a dorty
Jmenuji se Alena a jsem z Havířova.
Peču pro své nejbližší, rodinu, kamarády. Je to můj velký koníček a moc mně to baví.
Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti.
Více informací o všech dortech, třeba z čeho jsou vyrobené, najdete právě na mé Facebookové stránce DORTY HAVÍŘOV.
Děkuji za Vaší přízeň a za kliknutí na TO SE MI LÍBÍ :-)
Horizonty.jpg

DORT JE KORUNOU NA KAŽDÉ OSLAVĚ

HC Býci Karviná.jpg
E-mail
Heslo
Dort nás provází od našeho narození po celý život jako krásný a chutný dárek. Je symbolem našich narozenin a máme z něj radost. Dnešní dorty jsou jiné. Dorty našich babiček a zřejmě i maminek byly většinou krémové a ozdobené několika růžičkami. Dneska je samozřejmě můžeme mít také, ale moderní trend zasáhl i do této oblasti a dorty si můžete koupit jaké chcete. Potažené marcipánem, fondánem, domácí hmotou, šlehačkové atd. Jsou zdobené květinami, které vypadají jako živé, figurkami z pohádek, prostě vším na co si člověk vzpomene. Základem dortu je korpus z piškotového těsta a může být vanilkový, kakaový, ořechový. Krémy odlehčené pudinkem, želatinou v různých příchutích od vanilky, přes ovocné po cappucino a spoustu dalších. Když vybíráte dort, myslete na své nejbližší co můžou a co naopak nesmí. Je spousta alergií a to je potom velké zklamání. Věřím, že zde najdete inspiraci..
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7012"
Jsem moc ráda, že Vám chutnaly. My je máme nejraději ze zákusků :-)
Alena
Moc děkuji za výborné zákusky "Semifredo"mandarinkové a čokoládové,jen se po nich zaprášilo.Příště jednoznačně ANO!!!
děkuji
Paní Nováková a pane Krejčí, moc děkuji za takovou pochvalu a vážím si toho. Dortařina je můj obrovský koníček a když se nedělá po kvantech, tak to jde s láskou. Ještě jednou moc děkuji.
Vazena pani,jsem vyucena cukrarka,ale to co jsem videla na vasich strankach me bere dech.At se vam moc dari a klobouk dolu.Jana Novakova a Jan Krejci.
Út 3. květen 2016, 14:07:49 CEST
Alena Gajdáčková
Děkuji, že jste si udělali čas na návštěvu mého webu a věřím, že se přijdete podívat znovu a načerpat další inspiraci. Těším se na Vás.

Pokud budete mít nějaký dotaz, tak mi prosím napište zprávu s e-mailovým nebo telefonickým kontaktem na Vás a já Vám ráda odpovím.

Prosím, NEPIŠTE do diskuze žádosti o dorty. Děkuji a přeji hodně krásných dortíků. Alena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one